Would you like to join our team?

Check out our current job opportunities

04/11/2021

KONTROLER STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA

Workplace: Wrocław

Biuro obsługi strefy płatnego parkowania we Wrocławiu poszukuje

KONTROLERA STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA

Opis stanowiska:
•    Kontrola wnoszenia opłat w strefie płatnego parkowania
•    Wykonywanie dokumentacji zdjęciowej
•    Wystawianie zawiadomień o braku opłaty za postój
•    Praca w terenie

Wymagania:
•    Wykształcenie średnie lub zawodowe
•    Sprawna obsługa telefonu typu smartfon
•    Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
•    5 godzinny dzień pracy
•    praca w godzinach 13:30 do 18:30
•    stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie
•    atrakcyjne warunki płacy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: info@simpsonpl.pl i dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”