Would you like to join our team?

Check out our current job opportunities

01/09/2023

SERWISANT PARKOMATÓW

Workplace: Wrocław

Biuro obsługi strefy płatnego parkowania we Wrocławiu poszukuje SERWISANTA PARKOMATÓW

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola poprawnego działania parkomatów;
  • Usuwanie awarii parkomatów i analiza ich przyczyn;
  • Konserwacja, naprawy, przeglądy i utrzymywanie parkomatów w sprawności technicznej i estetycznej;
  • Wykonywanie prac montażowych;
  • Wykonywanie przejazdów skanujących;
  • Praca w terenie.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B (czynny kierowca);
  • Umiejętności manualne;
  • Chęć do pracy i uczenia się;
  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność;
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w obsłudze parkomatów, lub biletomatów mile widziane.

Oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stabilne warunki pracy;
  • Atrakcyjne warunki płacy.