Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Sprawdź aktualne oferty

11/10/2021

PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Wrocław

Biuro obsługi strefy płatnego parkowania we Wrocławiu poszukuje Pracownika Biurowego

Opis stanowiska:
•    Wysyłanie i odbieranie korespondencji
•    Ewidencja faktur
•    Ewidencja dokumentacji kontraktowej
•    Prowadzenie rejestrów rozliczeń
•    Zaopatrzenie pracowników (ubrania, art. BHP)
•    Zaopatrzenie biura
•    Organizowanie szkoleń
•    Budowanie dobrych relacji z klientami
•    Raportowanie
•    Doraźna pomoc w pracach administracyjno-kontrolnych

Wymagania:
•    Wykształcenie min. średnie
•    Dyspozycyjność do pracy zmianowej (we wszystkie dni tygodnia)
•    Bardzo dobra obsługa komputera (Internet, MS Office)
•    Dobra organizacja pracy
•    Doświadczenie w pracy biurowej
•    Zdolności analityczne

Oferujemy:
•    pełny etat, umowa o pracę, praca trybie zmianowym;
•    stabilne zatrudnienie;
•    ciekawą pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
•    perspektywy rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: info@simpsonpl.pl i dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”